Biz Kimiz ?

BİR NEFES ÖZGÜRLÜK İÇİN YELKENLE TANIŞIN…

Misyonumuz

Yatçılık tutkusunu herkesle paylaşmak için kaliteli, güvenilir ve yenilikçi yatçılık eğitimi sağlamak. Öğrencilerimize denizcilikte uzmanlık kazandırmak ve onları denizdeki maceraları için donanımlı, çevresel değerlere saygılı bireyler olarak yetiştirmek. Sürdürülebilir bir denizcilik kültürü oluşturarak, deniz ve çevre bilincini artırmak ve gelecek nesillere temiz, güvenli denizler bırakmak.

Vizyonumuz

Deniz tutkusunu paylaşarak, kaliteli yatçılık eğitimi ile bireyleri denizle buluşturmayı hedefliyoruz. Geleceğin denizcilerini yetiştirerek, denizde güvenli ve sorumluluk sahibi bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz.

Profesyonel Takımımız

Kemalettin YAKAR

Kemalettin YAKAR

Kurucu

1972 doğumlu Kemalettin YAKAR, Deniz Harp Okulu mezunu ve endüstri mühendisidir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bağlısı çeşitli harp gemilerinde Muhabere, Savaş Harekat Merkezi Subaylığı ve İstihbarat Subaylığı görevlerinde bulunmuştur.

Liderlik, takım yönetimi, kriz yönetimi konularındaki birikimini, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın harp gemileri ve istihbarat alanını da kapsayan 28 yıllık denizcilik tecrübesinde çeşitli görevlerle sahaya aktarma ve bizzat deneyimleme fırsatı bulmuştur.

2016 yılında Yarbay rütbesiyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan emekli olmuştur.

2016 yılından itibaren başta yelkenli yatçılık ve denizcilik eğitimleri olmak üzere liderlik, motivasyon, takım çalışması ve stres altında karar vermeye yönelik eğitimler vermektedir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Profesyonel Koç, NLP Uygulayıcısı, CMAS üç yıldız dalıcı, GMDSS Operatör, STCW ve ISPSS sertifikası sahibi, Türkiye Yelken Federasyonu yelkenli yatçılık eğitmenidir. (YY5)

© 2023 Created by Umay Sailing

error: Alert: Content selection is disabled!!